Ibra: Vendosni statujën time te Colosseo dhe vij te Roma

151

“Jam i lodhur nga Parisi dhe nga Kulla Eiffel, dua te iki. Di qe ka shume klube qe me duan. Nese vendosin statujen time te Colosseo, shkoj te Roma”.

Keto jane fjalet e Zlatan Ibrahimovic per l’Equipe, duke dhene nje sinjal te forte per te ardhmen e tij, percjell Albeu.

Disa dite me pare ai ishte shprehur “Vendosni statujen time te Kulla Eiffel dhe rri ne Paris” duke shkaktuar ironi ne rrjetet sociale.