I jep fund beqarisë futbollisti Agim Zeka

941

Futbollisti shqiptar i Austria Wien, Agim Zeka, është fejuar, shkruan Gazetasheshi.com.

Zeka dhe e dashura e tij Arbnore Peci i kanë thënë fjalen ‘PO’ njëri-tjetrit.

22 vjeçari ceremoninë e ka zhvilluar mbrëmë në një rreth të ngushtë të familjarëve.

Sulmuesi shqiptar për skuadrën e tij ka zhvilluar 11 paraqitje dhe ka realizuar një gol për edicionin 2020/21.

/Gazeta Sheshi/