Hoxha e kalon në avantazh Kosovën

252

Kosova ka kaluar në avantazh në miqësoren ndaj Gambisë, shkruan Gazetasheshi.com.

Golin e avantazhit e ka shënuar Arbër Hoxha, pas një goditje tejet fantastike dhe kalon në epërsi dardanët.

/Gazeta Sheshi/