Himni i Shqipërisë ndaj Maqedonisë, shikojeni çfarë po bënte snajperisti mbi stadium (FOTO)

220

Një fotografi e publikuar në rrjetet sociale ka çmendur tifozët e Kombëtares shqiptare.

Ndeshja mes Shqipërisë dhe Maqedonisë do të vazhdojë sot në ora 14:00.

Dueli i ndërprerë nga stuhia e shiut do të mbyllet sot duke vazhduar nga minuta e 75-të.

Por, një fotografi e publikuar pak para fillimit të takimit ka “ndezur” tifozët e Kombëtares.

Derisa ishte duke u kënduar himni i Shqipërisë, një snajperist mbi stadium u ngrit për ta respektuar atë.