Henry tallet me Unitedin, në studio shpërthejnë të qeshurat

145

Thierry Henry është tallur shumë keq me Manchester Unitedin.

https://www.youtube.com/watch?v=qcQNAG4TOEM

Duke folur për ndeshjen Leicester-West Ham, Henry ka shprehur dyshimet e tij për penalltinë e vendësve të akorduar nga gjyqtari.

“Leicesteri tani po merr ato penallti që i merrte Manchester United”, deklaroi me mahi Henry për të shpërthyer së qeshuri.

Francezi është analist në “Sky Sports” dhe shpesh herë “godet” me deklarata të tilla.