Haxhi Krasniqi kapet me boksierin kazak në matjet zyrtare (VIDEO)

205

Boksieri kosovar, Haxhi Krasniqi gati sa kërciti grushtet me kazakun me nënshtetësi gjermane, Jurgen Doberstein, në matjet zyrtare para meçit.

Ata pas matjes u provokuan sidomos kazaku e provokoi dhe e shtyri Krasniqin, por ky i fundit gati sa ia kërciti grusht, por për fat ndërhyn sigurimi dhe evituan më të keqen.

Më pas Krasniqi simbolizoi shqiponjën dykrenore duke i treguar kundërshtarit se nga vjen.

Shiko këtu: