Hajvalia miqësore me kampionin e Maqedonisë në Kishnicë

206

Skuadra e futbollit Hajvalia, në kategorinë e femrave, ka paralajmëruar se nesër në stadiumin e Kishnicës, do të zhvillojë ndeshje miqësore me skuadrën kampione të Maqedonisë, NKF Dragon.

Ballafaqimi mes këtyre dy skuadrave kampione, do të nisë nga ora 17:00.

Kujtojmë se ditë më parë ishte Hajvalia që vizitoi kampionin maqedon dhe e mposhti 4:0.

13895315_1138639782860824_8340793472308176533_n