Gramos Shala në kryendeshjen e javës, ja delegimet e plota në Superligë

900

Të dielën zhvillohen të gjitha ndeshjet e xhiros së 35-të të Superligës në futboll.

Ndeshja me interesim të veçantë do të jetë ajo mes Gjilanit dhe Prishtinës, ku me një pikë të fituar, kryeqytetasit mund ta mbyllin dilemën e titullit.

Këtë derbi do ta drejtojë Gramos Shala, me asistentët Bujar Selimaj e Besnik Morina, si dhe gjyqtari i katërt, Mentor Ajeti.

Ndërsa këto janë delegimet e plota:

/Gazeta Sheshi/