Godet Llapi i Batatinës, transferon mesfushorin meksikan

905

Klubi Futbollistik “Llapi” ka bërë goditjen e radhës para ndeshjeve për garat evropiane.

Skuadra e Tahir Batatinës ka transferuar mesfushorin meksikan, Francisno Rivera, shkruan Gazetasheshi.com

Mesfushori ofanziv është 26 vjecar dhe se funmi ishte pjesë e Minero de Zacatecas me të cilët pati 20 paraqitje, 4 gola e 1 asistim.

Më poshtë e keni njoftimin e klubit: /Gazeta Sheshi/