Gjyqtarët kosovarë e drejtojnë sfidën e vlefshme për EURO U21

497

Austria dhe Estonia do të përballen mes vete në kuadër të kualifikimeve për EURO U21.

Në këtë ndeshje drejtësinë do ta ndajnë gjyqtarët kosovarë, Genc Nuza, Fatlum Berisha, Bujar Selimaj dhe gjyqtar i katërt Besfort Kasumi, shkruan Gazetasheshi.com

Ndeshja zhvillohet me 8 qershor, me fillim nga ora 19:10 në stadiumin “Keine Sorgen Arena”.

/Gazeta Sheshi/