Gjilani ‘bombardon’ përsëri, sot e prezanton super futbollistin e Tiranës

2351

Skuadra e Gjilanit po vazhdon me përforcime të mëdha në këtë merkato.

‘GazetaBlic Sport’, ka raportuar që transferimi i radhës tek skuadra e Gjilanit do të jetë sulmuesi anësor, Augustin Torrasa.

Torrasa do të prezantohet në ditën e sotme tek skuadra e Gjilanit.

Sulmuesi argjentinas ka arritur marrëveshje me klubin e Gilanit dhe sot do të prezantohet nga klubi i madh kosovar.

Ismet Munishi dhe drejtuesit e klubit të Gjilanit kanë bërë disa transferime fantastike deri më tani dhe pritet të jenë kandidatët kryesor për ta fituar titullin edicionin e ardhshëm.