Gjiganti italian 5 milionë për lojtarin vushtrrias

153

Skuadra italiane, Napoli është duke u interesuar për futbollistin kosovar të Vitesses, Milot Rashica, shkruan Sport Mediaset.

Rashica është duke shkëlqyer këtë edicion në Holandë, duke zgjuar kështu interesimin e shumë skuadrave.

Napoli për shërbimet e tij do të ofrojë 5 milionë euro dhe ai shihet si lojtarë i të ardhmes.