Gjesti interesant dhe qesharak i Zidane (VIDEO)

164

Zinedine Zidane ishte shumë i emocionuar dhe i papërmbajtshëm gjatë ndeshjes se sontme. Ai e donte me shumë se kushdo tjetër fitoren në derbin më të madh në botë. Në minuten 82-të takimit tekniku madrilen bëri një gjest interesant dhe qesharak pasi Cristiano goditi transversalen.

Për më tepër ndiqeni videon:

https://www.youtube.com/watch?v=k-qbzpIihgw