Gambia favorite ndaj Kosovës, këto janë kuotat e basteve!

221

Gambia është favorite në ndeshjen miqësore ndaj Kosovës, sipas shtëpive të basteve, shkruan Gazetasheshi.com.

Në këtë ndeshje Gambia është kuotuar me notë 2.15, ndërsa fitorja e Kosovës me 3.20. Kurse barazimi me kuotë 3.10.

Ndeshja ndërmjet Dardanëve dhe Gambisë do të zhvillohet nga ora 19:00 në Antalia te Turqisë.

/Gazeta Sheshi/