Futbollisti i Leicester i shpëton vdekjes (FOTO)

128
Futbollisti i Leicester Cityt, Demarai Gray ka shpëtuar mrekullisht pasi ka rrezikuar të përplaset me një helikopter.
Ngjarja kur helikopteri mori një kthesë të papritur në një heliport dhe për pak sa nuk u përplas me futbollistin 19-vjeçar.

Për fat të mirë, punonjësit ishin të pranishëm për ta shoqëruar Grayn dhe në këtë mënyrë shmangen tragjedinë e madhe, përcjell “Albeu.com”.

Futbollisti i akademisë së Birmingham Cityt ka kaluar te Leicester Citryt për 3.7 milionë paund, teksa deri tani ëhstë aktivizuar në 11 ndeshje me Leicesterin.

239355