Futbollisti befason të dashurën e tij në ndeshjen e volejbollit (Video)

155

Futbollisti i Kamzës, Albion Blloku i ka bërë një propozim të veçantëpër martesë të dashurës së tij.

Këtë ai e bëri ndërsa Jola Gjermeni ndodhej në fushën e lojës në ndeshjen e volejbollit mes Lushnjës dhe Studentit.
Futbollisti u fut në fushë së bashku me vogëlushen e tyre 4­muajshe, ndërsa në një banderolë shkruhej: “Jola do të martohesh me mua?”

 

https://vid.me/rTD4