Fotoja qe po thyen rekordet e klikimeve

165

Jo vetem Kim Kardashian terheq vemendjen e publikut dhe thyen rekorde me klikime ne fotot qe ajo poston ne rrjetet sociale.

Fotoja e djalit te saj foshnje, e postuar ne oret e para te mengjesit te sotem, tash ka kaluar me shume se 1.5 milione klikime.

Kim Kardashian kishte shkruar “Ti je dielli i mengjesit tim” ne foton qe kishte postuar ne prag te lindjes se diellit.