Fotografia e Adeles që po “çmend” internetin

242

Një fotografi se prapthi e këngëtares së njohur britanike, Adele, ka “çmendur” përdoruesit e internetit.

Iluzioni optik bën të duket sikur kjo fotografi e këngëtares së bukur është shumë normale, por pritni sa të ktheni atë për së mbari…

adele2

Kur të kthehet kuptohet që sytë dhe buzët e saj janë edituar dhe janë së kthyer prapthi në fytyrën e Adeles.

Fotografia është marrë nga ballina e albumit të fundit të këngëtares “25”.

Edhe pse nuk dihet se kush e ka realizuar foton, ajo ka marrë shumë komente në faqen e “The Shade Room” që nga lansimi të premten, raporton “Daily Mail”.