Formacionet zyrtare: Rayo Vallecano – Barcelona

151

Rayo Vallecano dhe Barcelona do të përballen në ‘Campo de Futbol de Vallecas’, duke filluar nga ora 21:00. Kjo ndeshje zhvillohet në kuadër të xhiros së 27-të në ‘La Liga’.

Rayo Vallecano: Juan Carlos, Tito, Llorente, Crespo, Quini, Iturra, Trashorras, Bebé, Piti, Embarba, Manucho. 

Barcelona: Bravo, Roberto, Pique, Mascherano, Mathieu, Rakitic, Busquets, Iniesta, Messi, Suarez, Neymar.