Formacionet zyrtare: Juventus – Lazio

114
Juventus dhe Lazio takohen në kuadër të xhiros së 34-të në Serie A. Më poshtë mund t’i lexoni formacionet zyrtare të ndeshjes, e cila fillon në ora 20:45.

Juventus: Buffon, Barzagli, Bonucci, Rugani, Lichtsteiner, Khedira, Hernanes, Pogba, Alex Sandro, Mandzukic, Dybala

Lazio: Marchetti; Patric, Hoedt, Gentiletti, Lulic; Parolo, Biglia, Onazi; FAnderson, Djordjevic, Keita