Formacionet zyrtare: Getafe – Real Madrid

122

Getafe dhe Real Madrid kanë publikuar formacionet zyrtare për ballafaqimin e tyre në kuadër të La Ligës.

Getafe: Guaita, Vergini, Vigaray, Pereira, Suarez, Rodriguez, Lacen, J.Rodriguez, Sarabia, Leon, Vazquez.

Real Madrid: Navas, Varane, Pepe, Carvajal, Marcelo, Kroos, James, Isco, Benzema, Bale, Ronaldo.