Formacionet zyrtare: Dinamo Kiev – Manchester City

143
Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Dinamo Kiev – Manchester City

Dinamo Kiev dhe Manchester City do të përballen në ‘Olimpiyskiy National Sports Complex’, duke filluar nga ora 20:45. Kjo ndeshje zhvillohet në kuadër të 1/8 së finales të Ligës së Kampionëve.

Dinamo Kiev: Shovkovskiy, Danilo Silva, Dragovic, Vida, Khacheridi, Rybalka, Garmash, González, Buyalskiy, Yarmolenko, Teodorczyk

Manchester City: Hart, Sagna, Kompany (C), Otamendi, Clichy, Fernando, Fernandinho, Toure, Silva, Sterling, Aguero. /Express