Formacionet zyrtare: Benfica – Bayern

177

Benfica dhe Bayern Munich e zhvillojnë takimin kthyes në çerekfinale të Ligës së Kampionëve. Më poshtë mund t’i lexoni formacionet zyrtare, për ndeshjen e cila fillon në ora 20:45.

Benfica: Ederson, André Almeida, Jardel, Lindelof, Eliseu, Fejsa, Renato Sanches, Salvio, Carcela, Pizzi, Raúl Jiménez.

Bayern: Neuer – Thiago, Ribéry, Martínez, Costa, Alonso, Lahm (K), Vidal, Müller, Alaba, Kimmich.