Formacionet zyrtare: Barcelona – Atletico

168

Barcelona dhe Atletico Madridi do të takohen sonte në Ligën e Kampionëve.

Barca është favorite me faktin se është në formë dhe luan në Camp Nou dhe më poshtë keni formacionet zyrtare.

Barcelona: Ter Stegen, Alves, Piqué, Mascherano, Alba, Busquets, Rakitić, Iniesta, Messi, Suárez, Neymar.

Atletico: Oblak; Juanfran, Lucas, Godin, Filipe Luis; Saul, Gabi, Koke, Carrasco; Griezmann, Torres.