Formacionet zyrtare: Barcelona – Arsenal

151

Barcelona dhe Arsenali e zhvillojnë ndeshjen kthyese në Ligën e Kampionëve sonte nga ora 20:45 në Camp Nou. Skuadrat i kanë publikuar formacionet zyrtare për këtë takim.

Barcelona: Ter Stegen, Alves, Mascherano, Mathieu, Alba, Busquets, Rakitic, Iniesta, Messi, Neymar dhe Suárez.

Arsenal: Ospina, Bellerin, Koscielny, Gabriel, Monreal, Elneny, Flamini, Iwobi, Ozil, Alexis dhe Welbeck.