Formacionet: Levante – Real Madrid

97

Levante dhe Real Madrid kanë aplikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre të vlefshëm për La Ligan spanjolle.

Levante: Mariño, Iván López, Feddal, Medjani, Orban, Simao, Camarasa, Jefferson Lerma, Morales, Deyverson, Rossi

Real: Navas – Danilo, Pepe, Varane, Nacho – Casemriro, Kroos, James – Vázquez, Mayoral, Ronaldo