Formacionet: Arsenal Swansea

108
Arsenal dhe Swansea kanë aplikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre të vlefshëm për javën e 28’ të Premierligës angleze.

Arsenal: Cech; Bellerin, Mertesacker, Gabriel, Monreal; Ramsey, Coquelin; Sanchez, Özil, Campbell; Giroud

Swansea: Fabianski, Naughton, Amat, Williams (c), Kingsley, Cork, Fer, Ki Sung-Yueng, Routledge, Ayew, Gomis