Flamurtari dhe Trepça, ndahen në paqe

165

Kanë përfunduar ndeshjet e javës 16 të Ligës së Parë, të cilat sollën deri diku rezultate befasuese.

Derbi mes Flamurtarit e Trepçës, u mbyll pa fitues, 0:0.

 

Rezultatet

Flamurtari – Trepça              0:0

Dukagjini – Rahoveci           1:0

Vitia – R-Sadiku                      2:2

Ferizaj – Luftëtari                  3:1

Behari – 2 Korriku                 0:1

Vllaznia (P) – Ballkani          0:0