Fjalët e para të Berishës pas kalimit te Atalanta

186

Etrit Berisha ka thënë se ka marrë vendimin e duhur për t’u transferuar te Atalanta.

Portieri i Kombëtares shqiptare, Etrit Berisha, i cili ishte gjithmonë zgjedhja e dytë te Lazio, është transferuar te Atalanta në formë huazimi deri në fund të sezonit 2016/17.

“Është një vendim në të mirën time dhe jam i lumtur për këtë”, tha Berisha.