Fidan Gërbeshi përshendetet me Dritën!

546

Fidan Gërbeshi, edhe zyrtarisht është larguar nga Drita, shkruan Gazetasheshi.com.

Gërbeshi dhe Drita nuk kanë arritur akordin e bashkëpunimit dhe kështu mbrojtësi është larguar nga kampi gjilanas me dy tituj të fituar.

Ai gjithashtu ka falendëruar edhe gjithë skuadrën bardhë kaltër.

Përshendetje, desha të ju njoftoj, që nga sot nuk jam më pjesë e FC Dritës.
Falenderoj Presidentat e Klubit, Kryesin, Shtabin Teknik, Stafin e Mjeksis, Bashkë Lojtarët e mi që ishim një grup i mrekullueshëm si dhe Falenderoj Intelektualet që bën gjithqka për ne, si për fitore ashtu dhe për humbje. Krejt në fund e Falenderoj Llegenden e klubit Shpend Sylejmani që na ndejti gati për gjithqka.

/Gazet Sheshi/