Festë e “çmendur” nga masazheri i Chelseas, bën veprime shumë interesante në zhveshtore

456

Chelsea ka siguruar finalen e madhe, duke mposhtur skuadrën spanjolle, me rezultat 2 me 0.

Timo Werner dhe Mason Mount shënuan dy golat e mëdha të fitores në ndeshjen e sontme, pasi që ndeshja e parë kishte përfunduar me rezultat 1 me 1.

Tashmë kemi të siguruar një finale të madhe angleze në mes Chelseas dhe Manchester Cityt.

Pas ndeshejs ka shpërthyer festa në zhveshtoren e Chelseas, por një festim ka qenë me i veçanti.

Masazheri i Chelsea, Billy McCulloch me lëvizjet në dhomën e zhveshjes u bë hit në rrjetet sociale.