Ferizaj s’ka të ndalur, zyrtarizon edhe tre futbollistë

1639

Klubi Futbollistik “Ferizaj” nuk ka të ndalur në këtë afat kalimtar të verës.

Tashmë skuadrës së Ferizajt i janë bashkuar edhe tre futbollistë të tjerë, shkruan Gazetasheshi.com

Bëhet fjalë për mesfushorin e mirënjohur kosovar, Egzon Shabanin, Edison Rexhepi dhe Ardit Miftarin.

Shabani është rikthyer në Ferizaj, kësaj radhe për t’ë ndihmuar ekipit drejt synimeve. Shabani së fundmi është paraqitur për skuadrën e KEK-ut nga Obiliqi.

Më poshtë e gjeni postimin e klubit: /Gazeta Sheshi/