Femra dhe party, ja si feston PSG (Foto)

147

PSG-­ja i ka shtuar një tjetër trofe koleksionit të titujve këto vitet e fundit teksa ka fituar Kupën e Ligës në Francë pasi ka mundur Lilën 2­-1 në finale.

Yjet e PSG-­së, Zlatan Ibrahimovic, Salvatore Sirigu, Javier Pastore e Marko Verrati kanë gjetur oazin e duhur për të festuar këtë trofe nën shoqërinë e femrave me bikini e pijeve në Las Vegas në SHBA.

Pas trofeut Blank i ka lënë të lirë lojtarët të festojnë e pushojnë, teksa katërshja e PSG-­së ka menduar të shijojë “verën” në “Encore Beach Club” të Vegasit.

psg