Favoriti i bastoreve për ta fituar LK vjen nga Spanja

149

Barcelona është favorite për ta fituar Ligën e Kampionëve sipas bastoreve.

Klubit katalunas i është vënë kuota 1.63 për ta fituar titullin e dytë rresht dhe të gjashtin në histori të klubit.

Pas Barçës vijnë Bayern Munichu me 2.2 dhe Real Madridi me 5.0.

Pastaj renditen klubet, PSG, Man City, Atletico Madrid, Wolfsburg, Benfica.