Era Istrefi lidh kontratë 1.5 milionëshe me Sony Music dhe Ultra

253
Era Istrefi ka lidhur kontratë në vlerë prej 1.5 milionë dollarësh për realizimin e një albumi muzikor me gjigantët e muzikë Ultra dhe Sony Music. Vazhdojnë sukseset për Era Istrefin. Ajo ka nënshkruar kontratë me gjigantët botërorë të muzikës, “Ultra” dhe “Sony Music” për realizimin e një albumi.

Do të jenë producentët botërorë si Kygo, Stargate, Danny Blanco, Robin Schulz, si dhe producenti nga Kosova, Big Bang, ata do të përkujdesen për albumin e ri të Erës.