Elvana Gjata, me “look” të ri

232

jo njihet si një ndër personazhet e famshëm publik që kujdeset shumë për ‘look-un” dhe stilin e saj në të veshur.

Bëhet fjalë për Elvana Gjatën, e cila së fundmi ka ardhur me një “look” të ri.

Përmes një postimi të bërë në rrjetet sociale, Elvana shihet t’i ketë shndërruar flokët e saj nga të drejta në kaçurrela, me të cilat duket një yll i vërtetë.

“Me flokët të reja”, shkruan bashkangjitur videos të postuar në fillimisht në “Instagram” e më pas në “Facebook”, këngëtarja e hitit “Love me”.