EKSKLUZIVE: Ergyn Ahmeti largohet nga Drita

835
Ergyn Ahmeti gjatë prezantimit te FC Drita

Vajtjet dhe ardhjet në afatin kalimtar të verës po bëhen shumë interesante këtë vit në futbollin kosovar.

Gazeta “Sheshi” mëson ekskluzivisht se mesfushori i Dritës, Ergyn Ahmeti, nuk do jetë pjesë e “bardhekaltërve” për sezonin e ri.

Zyrtarizimi është vetëm çështje kohe.

Kujtojmë që Ahmeti më parë ka mbrojtur ngjyrat e Trepçës dhe Prishtinës.

/Gazeta Sheshi/