Eden Hazard i shkel syrin Zidanit

134

Edeen HazardEden Hazard lëshon sinjale dashurie për Realin. Gjatë një interviste, mesfushori i Chelsea ka pranuar se i pëlqen të jetë nën urdhrat e Zidanit.

“Më pëlqen të stërvitem nga Zidan. Kur isha i vogël kaloja orë të tëra përpara internetit duke parë videot dhe ndeshjet e tij.

“Për momentin jam mirë te Chelsea, kështu që nuk është lajm”, ka thënë Hazard. Gjatë këtij sezoni, ai ka hasur shumë vështirësi me ekipin e tij.