E pabesueshme: Reali e rrit fushën për ndeshjen me Wolfsburgun (Foto)

183

Drejtuesit e Real Madridit duan të eliminojnë Wolfsburgun dhe të kualifikohen në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.

Ata për të arritur këtë po mundohen të shfrytëzojnë edhe fushën, ku kanë ndryshuar dimensionet e saj.

Nga frika se Wolfsburg do të mbyllet në mbrojtje, Reali ka zgjeruar fushën, për të ofruar hapësirë më të mëdha për sulmuesit e saj.

Mbetet të shihet nëse kjo do të ketë sukses në fund.

2_1460472153-53961541_1460472116-519750