E pabesueshme ku përfundon Balotelli (Foto)

313

Jurgen Klopp tashmë i ka bërë të ditur sulmuesi Mario Balotelli se nuk bën pjesë në planet e tij, dhe derisa e ardhmja e tij të sqarohet përfundimisht, italiani po stërvitet me të rinjtë e Liverpoolit.

Ish sulmuesi i Interit, Manchester Cityt dhe Milanit, që dikur cilësohej si perspektiva e futbollit italian, po kalon momentet më të vështira në karrierë, duke u stërvitur me ekipin e dytë të Liverpoolit, duke pritur një mundësi të re nga ndonjë skuadër tjetër.

Në mediet italiane jo pak është përmendur një interesim i Sampdorias për të.