Drita – Feyenoord, “Intelektualët” do të udhëtojnë me gjashtë autobusë në drejtim të Prishtinës

510

Klubi Futbollistik “Drita” nesër takohet me gjigantin holandez, Feyenoordin, në stadiumin “Fadil Vokrri” të Prishtinëa.

Drita dhe Feyenoordi takohen nga ora 21:00 në kuadër të fazës së dytë të kualifikimeve për UEFA Conference League.

“Intelektualët”, tifogrupi i skuadrës së Dritës, ka ardhur me një njoftim para kësaj ndeshje.

Ky tifogrup ka njoftuar që do të udhëtojnë me gjashtë autobusë në drejtim të Prishtinës.

Postimi i plotë nga “bardhekaltërit”: