“Dridhet” Llapi, edhe dy lojtarë largohen nga ekipi

2457

Merkatoja ka filluar fuqishëm në Superligën e Kosovës.

Përveç transferimeve, po ka edhe largime bombastike. Vetëm tek Llapi tre lojtarë janë larguar sot.

Indeksonline mëson se përveç Mentor Zhdrellës, që tashmë u zyrtarizua largimi i tij, edhe Ahmed Januzi dhe Ahmet Haliti i kanë dhënë fund bashkëpunimit me ekipin e Llapit.

Largimi i Halitit dhe Januzit shumë shpejtë pritet të zyrtarizohet.