Ditë e veçantë për Rakitic

131

Ivan Rakitic ndaj Real Sociedad luan ndeshjen e tij të 100-të.

Kroati është transferuar tek Barcelona në vitin 2014 nga Sevilla dhe në 99 paraqitjet e tij me skuadrën blaugrana ka 79 fitore, 11 barazime dhe 9 humbje.

raktiiq