Dhe prape Berlusconi… me te dashur te re!

219

Lavinia Palombini duket se është dashuria e re e ish-kryeministrit italian dhe presidentit të Milanit, Silvio Berlusconit.

21 vjeçarja nga Roma duket se ka prishur marrëdhënien mes Berlusconi­t dhe partneres së tij Francesca Pascale, shkruajne mediat italiane.

Lavinia, pothuajse 10 vjet më e re se e fejuara zyrtare eBerlusconi­t, e ngjashme në pamje me Noemi Letizia­n, një nga të preferuarat e Berlusconi­t, njihet si një person i apasionuar pas politikës si dhe pas tipit “karizmatik” të Berlusconi­t.

Mediat në Itali shkruajnë se presidenti i Milanit ka patur mbi 150 lidhje dhe asnjehere nuk ka zhgënjyer me shijet e tij.