Deportivo i paguan gabimet e Barcelonës (Video)

144
Barcelona u është kthyer fitoreve në mënyrën më të mirë të mundshme.

Barcelona e ka shkatërruar Deportivo La Corunan, duke e mposhtur në ‘Riazor’ me rezultat 0:8.

Luis Suarez i shënoi katër gola, ndërsa nga një tjetër e shtuan, Rakitic, Messi, Bartra dhe Neymar.

https://www.youtube.com/watch?v=Pa_5bBlC-HA