Deportivo-Barcelona, formacionet zyrtare

155

Deportivo La Coruna dhe Barcelona përballen në kuadër të xhiros së 34-të në La Liga. Më poshtë mund t’i lexoni formacionet zyrtare të ndeshjes, e cila fillon në ora 20:00. Barcës i mungon i pezulluari Gerard Pique.

La Coruna: Manu; Laure, Sidnei, Navarro, Juanfran; Mosquera, Bergantiños, Borges, Cani; Lucas Pérez dhe Oriol Riera.

Barcelona: Claudio Bravo; Dani Alves, Bartra, Mascherano, J.Alba; Sergio Busquets, Rakitic, Iniesta; Messi, Neymar dhe Luis Suárez.

/Gazeta Sheshi/