De Biazi flet shqip: Ja lojtarët që s’u shqipton dot emrin (VIDEO)

174

Një intervistë gazmore e publikuar së fundmi me trajnerin e Kombëtares shqiptare të futbollit, tregon njohuritë e tij me gjuhën shqipe dhe mënyrën se si ai komunikom ne kuqezinjtë.

De Biasi shfaqet duke kërcyer valle shqiptare dhe në intervistën e publikuar në rrjetin social “Facebook”, në profilin e “Digitalb”, ai vihet para provës duke lexuar emrat e futbollistëve dhe përshkruar imazhet.

 

Gianni De Biasi (Intervistë funny)

Gianni De Biasi (Intervistë funny)

Posted by DigitAlb on Friday, April 15, 2016