Çka ke vesh o Xherdan ?!

220

Xherdan Shaqiri po përdor Nokia 3310 si mbrojtëse të këmbëve të tij? Kjo ka qenë njëra ndër batutat më interesante për mbrojtëset e futbollistit shqiptar të cilat janë shumë të vogla dhe kanë zgjuar kurreshtjen e shumë tifozëve në ishull, transmeton Gazeta Sheshi.

12417571_1925808220898034_5100384201912201939_nKjo foto besohet të jetë realizuar më herët, por gjithsesi se është e freskët, pasi vërehet numri dhe logoja e skuadrës Stoke City.

/Gazeta Sheshi/