City në çerekfinale Atletico-PSV në vazhdime

109

Liga e Kampionëve është rikthyer këtë të martë (ora 20:45) me dy takimet e kthimit për eliminatoret e 1/8-ave. Altetiko e Madridit luan me PSV-në në shtëpi, ndërsa Manchester City është kualifikuar pas barazimit në shtëpi ndaj Dinamo Kievit, pasi kshte triumfuar në ndeshjen e parë në Kiev (3-1), transmeton Gazeta Sheshi.

Ndeshja e parë mes Atletikos dhe PSV-së është mbyllur në shifrat 0-0.