Chelsea shkund Real Madridin, Werner shënon golin më të lehtë në karrierë

174

Chelsea ka kaluar në epërsi si nikoqir i Real Madridit, në ndeshjen e dytë gjysmëfinale të Champions Leagues.

Kai Havertz u mundua ta parabolonte portierin Courtois, por goditi transversalen dhe nga topi i kthyer, Werner shënoi me lehtësi.

Shikoni golin më poshtë:

VIDEO